Áčko má za sebou první přípravné utkání pod novým trenérem!

Po více než čtrnáctidenní přípravě nastoupil “A” tým ČLU Beroun do svého prvního přípravného utkání před jarní částí soutěže.

ČLU Beroun „A“ – AFK Tuchlovice „A“ 2:1 (0:1)
Branky: Horel, Krtek

Za soupeře mu byl v sobotu na Máchovně aktuálně druhý tým krajského přeboru, celek AFK Tuchlovice.Ten také začal utkání hodně aktivně a v samotném úvodu zatlačil domácí tým do defenzívy.

Domácí tým, poprvé pod vedením nového trenéra Michala Šilhavého, se ale brzy dostal do hry a byl výše postavenému celku Tuchlovic více než vyrovnaným soupeřem.

Své možnosti ovšem brankově nezúročil, bohužel pro ně ale na druhé straně Tuchlovice ano 0️⃣:1️⃣.
Co se ale nepovedlo v první polovině hry, přišlo brzy po obrátce a trestný kop zahrávaný Markem Horelem přinesl domácím vyrovnání na 1️⃣:1️⃣.


Vyrovnané utkání se poté začalo herně překlápět opět na stranu hostů, ale byli to opět domácí, kteří vsítili branku. Po rychlé brejkové akci přišel centr do pokutového území, kde z těžké pozice skóroval Filip Krtek – 2️⃣:1️⃣!
V závěru utkání hosté mocně finišovali a bylo znát, že v Berouně prohrát nechtějí.  Tím více otevírali svojí obranu, ale ani domácí již nedokázali využít několik nadějných přečíslení a tak i po 90 minutách zůstal stav 2️⃣:1️⃣.

Trenér domácích Michal Šilhavý:
,,Naši hráči předvedli zodpovědný a fyzicky náročný výkon. Poločasový výsledek 0:1 se nám podařilo ve druhé půli otočit a dovést vyrovnaný zápas do vítězného konce. Díky všem zúčastněným hráčům za zajímavé fotbalové momenty, nasazení a bojovnost během celého zápasu“

Hrrr na ně!

Mohlo by se Vám také líbit..