Áčko přivezlo zasloužený bod

FC VELIM – ČLU BEROUN 1:1 (1:0)
Branka: 73. Tarasov (pen.)

Jak hodnotí zápas trenér Michal Červenka? ,,V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, nedařilo se nám podržet balon na soupeřově polovině a měli jsme opět plno jednoduchých ztrát. I proto jsme v poločase zaslouženě o gól prohrávali.

Do druhé půle jsme trošku vysunuli obranu a hlavně zlepšili pohyb. Najednou nás bylo plné hřiště a přicházeli i vyložené šance. Nejprve zahodil sólo Marek Horel a pak v ložence pohořel i Kuba Krůta. 20min před koncem se po faulu na Horela trefil z penalty Ilja Tarasov.
Závěr utkání jsme poctivě odmakali a myslím, že vezeme za druhý poločas zaslouženou remízu.
Mám radost za kluky za druhý poločas, bylo na nich vidět, že se zápasem chtějí něco udělat a to jsou právě ty momenty ve kterých musíme pokračovat.”

Příští týden hrajeme opět venku, zajíždíme na Spartak Průhonice!
Hrrr na ně!