OBRAZEM: Víkendová klání přípravek

Starší přípravka se o víkendu rozhodně nenudila. V sobotu dopoledne sehrála naše lvíčata ročníků 2013 a 2014 čtyři tréninkové zápasy proti stejně starým ročníkům AFK Loděnice.

Ročník 2013 odehrál vyrovnané zápasy s výsledkem 2 výher a 2 proher. Ročník 2014 Loděnice jasně přehrál ve všech zápasech.

Ročník 2013 ještě v neděli sehrál přípravné utkání proti Admiře Praha. Na Admiře jsme sice prohráli, ale předvedený výkon snesl vysoké hodnocení, jen tak dál hoši!

Minipřípravka složená z ročníku 2016 a 2017 v neděli absolvovala silně obsazený turnaj v Kolodějích.
Trenér Zbyněk Šustera: ,,Kluci jsou výborní bojovníci a proti soupeřům ročníků 2015 bojovali jako správná lvíčata s výsledky Slavia Klánovice 2:6, TJ Aero Odolena Voda 2:9, FK Klánovice 3:9, FK Teplice 0:14.”

Nasbírali jsme cenné zkušenosti a makáme dál!