Berounské béčko remizovalo se Žebrákem

Do utkání proti Žebráku nastupovalo naše béčko jako vedoucí celek okresního přeboru. Hned v úvodu utkání naznačili berounští hostům, že jim nic nedají zadarmo a chtějí zvítězit. Vytvořili si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky, v síti skončila ale až ta třetí, kdy se střelou z vápna prosadil Soukup.

Branka jakoby domácí ale uspokojila a přestali hrát. Ještě do poločasu hosté vyrovnali po nedůrazném počínání domácích obránců v pokutovém území a nakonec mohli být domácí rádi, že do kabin šli za vyrovnaného stavu.

Do druhého poločasu domácí už nastoupili opět aktivně a zanedlouho se znovu dostali do vedení. To když za vápnem vystřelil Miloš Novák a přehodil brankáře – 2:1. Ani tento stav ale domácím dlouho neudržel. Za několik minut hosté z ojedinělé šance vyrovnali po dlouhém autovém vhazování. V závěru utkání došlo ještě k nepříjemnému střetu Žihla s hostujícím hráčem a oba hráči museli být vyloučeni. Domácí se snažili zápas i v deseti rozhodnout, branka ale jakoby byla zakletá.

Zápas tak skončil remízou 2:2. Příště přijede do Berouna mužstvo čtvrté Tlustice.