Další remíza, tentokrát s Tlusticí

Další utkání sehrálo béčko již na umělé trávě na Máchovně, kam přijelo mužstvo Tlustice. To se spoléhalo především na standartní situace, dlouhé nakopávané míče a velký důraz a bojovnost. To se jim nakonec povedlo a odvezlo si z Berouna bod za remízu 1:1.

Utkání bylo vcelku vyrovnané, domácí se snažili kombinovat, hosté volili strategii nakopávaných míčů. Do vedení šli berounští po krásném centru Slabého a ještě hezčím zakončení nabíhajícího Rajtra, který hlavou uklidil míč na zadní tyč. Hosté vyrovnali ještě do poločasu, když si domácí nepohlídali autové vhazování. Zaspali, nechali za svými zády samotného útočníka který lehkým lobem našel hlavu svého spoluhráče a srovnal skóre.

Druhý poločas se už ani jednomu z mužstev nepodařilo gólově prosadit. Hra se odehrávala spíše uprostřed hřiště a ani jedno z mužstev si nevytvořilo větší množství šancí.

B mužstvo si tak připsalo druhou remízu v řadě. Stále se ale drží na čele okresního přeboru, v těsném závěsu za Hořovickem B a Karlštejnem.