Body zůstaly v Berouně!

Ve 2.kole 1.A třídy přivítal náš “A” tým na domácím hřišti Na Ostrově celek TJ Dynamo Nelahozeves.

Ve velkém vedru přinesl začátek utkání oboustranně opatrný fotbal a šance se rodily poskrovnu. Úvodní branky se tak diváci Na Ostrově dočkali až po půlhodině hry. To se rohový kop Marka Horela snesl na tyč branky hostů a v nastalém závaru se nejrychleji zorientoval Petr Tvrz – 1:0. 
Ještě do konce první poloviny hry mohl náš náskok navýšit Tomáš Husák, po další standardní situaci. K naší smůle ale hosté střelu mířící do opuštěné strany branky stačili na poslední chvíli zablokovat.

Do druhé půle pak zřetelně lépe vstoupili hosté a vytvořili si hned dvě zajímavé střelecké možnosti. Naštěstí pro nás s neúspěšnou realizací. A tak udeřilo opět na druhé straně. Po dlouhém výkopu vyhrál klíčový vzdušný souboj Honza Šmíd a poslal tím do samostatného nájezdu Dana Hájka, který v koncovce zachoval klidnou hlavu – 2:0.

V poslední třetině hracího času pak hosté již více a více otevírali prostor pro naše brejkové situace, ale dlouho se nám nedařilo nějaký dotáhnout do brankového konce. Blízko měl ke gólu kapitán Marek Horel, který prošel z poloviny hřiště až do zakončení, tam ale ztroskotal na soupeřově brankáři. Pojistka na 3:0 tak přišla až v 87 minutě, kdy se ve vápně hostů nejpohotověji zorientoval Čenda Černík.

Trenér “A” týmu Martin Pech: ,,Celkově dobře zvládnutý zápas. Přes velké vedro zvládl tým utkání velmi dobře do defenzívy, když jsme soupeře do mnoha šancí nepustili. Na druhé straně v útočné fázi jsme mohli utkání rozhodnout i dříve, tam stále pracujeme na součinnosti a chemii hráčů.“

 

Další zápas sehraje áčko již v pátek na půdě FK Kralupy 1901. Doražte nás podpořit!

Mohlo by se Vám také líbit..