Jak si vedou naše přípravky?

Mladší přípravka na turnaji v Drozdově
Trenér V. Červený: ,,Do Drozdova jsme bohužel dorazili ve velmi malém počtu, ale i přes to jsme tam odvedli velký kus poctivé fotbalové práce.
V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu Drozdovu a na hřišti jsme jasně dominovali. Děti výborně plnili pokyny a to se i odrazilo na výsledku. K důrazu v osobních soubojích přidali týmové pojetí hry a nebylo tak divu, že výsledek byl 10:0.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Komárovu a i zde byl patrný kvalitativní posun. Bohužel byl soupeř fyzicky vyspělejší a i sehranější, nicméně jsme rozhodně nepropadli.
Bohužel nám trochu chyběla přesnost v zakončení, jinak by skóre vypadalo lépe. I zde jsem byl velice spokojený s poslušností všech hráčů, byli bojovní a nebojácní. Výsledek 5:2, ale hodně mě potěšilo, že se nám začíná dařit dětem vysvětlit jednoduché principy hry a začíná to být fotbalové.
Poslední zápas jsme odehráli proti Cerhovicím. Jednalo se o vyrovnaný zápas, kde měl soupeř oproti nám velikou výhodu v počtu hráčů na střídání. My jsme celý turnaj odehráli ve třech. I v tomto utkání se většinou dařilo hráčům plnit pokyny a i přes velikou únavu jsme dokázali zápas zaslouženě vyhrát 6:5.
Byl jsem maximálně spokojený s přístupem hráčů, Bentley, Tracey a Petr byli výborní. Bentley s Petrem se starali o útok a Tracey je jistila zezadu, ale i tak vstřelila několik gólů. Kluci se po každém útoku vzorně vraceli do obrany a snažili se vypomoci. Je na místě i moc poděkovat rodičům za skvělou výpomoc při rozcvičce, udělování pokynů, povzbuzování, ale i za servis jako byla masáž nohou našich borců po každém zápase.  Všichni jsme vystupovali slušně, férově a pozitivně. Myslím, že jsme udělali velice dobrou reklamu našemu klubu.(klub děkuje ❤️) A po každém zápase jsme si zaslouženě užili pokřik, který děti mimo fotbalových dovedností naučila trenérka Lucka. “
Minipřípravka to tentokrát neměla daleko
Minipřípravka pod vedením L. Lokvencové se v sobotu zúčastnila OFS turnaje na hřišti Cembritu Beroun. Lvíčata se ve slunečném počasí postavila proti týmům Hýskova, Zdic a Cembritu „A“ a „B“. Silná čtveřice složená z Vojty V., Matěje M., Sébi N., Lukáše B. doplněná těmi úplně nejmenšími Vráťou L. a Jášou B. zasadila několik pěkných gólů.
Klukům patří velká pochvala a velké díky za odvedený boj.

Přípravka U7 opět na ČAFCe
Lvíčata U7 pod vedením Z. Šustery, J. Schmida a M. Popelky se v sobotu za nádherného počasí zúčastnila dalšího silně obsazeného turnaje na ČAFC Praha s výsledkem 4 výher, 1 remízy a 3 proher. Nakonec jsme obsadili páté místo. Bohužel se stále pereme s nevyrovnanými výkony našich borců. To že vždy porazíme vítěze, na to jsme již zvyklí, ale zároveň dokážeme prohrát i s posledním. Holt musíme ještě potrénovat a nic si z těchto neúspěchů nedělat. Příště se vrátíme silnější, protože Český Lev vyhrává, nikdy se nevzdává! Hrrr na ně!!!

Přípravka U9 opět válela!
Trenér R. Macháček: ,,Děkuju všem, hráčům i rodičům za podporu. Když by mi někdo řekl, že na jaře neprohrajeme v této fázi ani jeden zapas, tak bych mu řekl, že je to bláhový. Zvládli jsme to víc než dobře, parádně, z 30 zápasu jen 3 remízy, jinak jen sama vítězství, k tomu 6x jsme porazili druhý nejlepší tým Králův Dvůr, s kterým jsme na podzim měli vyrovnanou bilanci. Skvěle, teď to ještě urvat ve finále 10.6. Když ale makáme, porazíme všechny. Ještě jednou všem moc děkuju.“

Přípravka U10 urvala první místo na domácím turnaji
Trenér M. Strachota: ,,Tak konečně se to dnes podařilo, kluci makali a ačkoliv to nevyšlo proti Chlumci, tak mákli v ostatních zápasech a první místo zaslouženě.”

Přípravka U8 nenavázala na předchozí výkony
Mladší přípravka U8 “A” odehrála v sobotu další kolo Finálové skupiny OFS na Cembritu v Berouně. Bohužel se nepodařilo navázat na poslední kvalitní zápasy a celkově pro nás turnaj dopadl zklamáním. Hýskov U9 – ČLU Beroun U8 “A” 4:0, Chrustenice U9 – ČLU Beroun U8 “A” 4:0, Cembrit U9 “A” – ČLU Beroun U8 “A” 6:2, branky: Mantič, Kosek, Cembrit U9 “B” – ČLU Beroun U8 “A” 5:3 branky: Mantič 3, Zdice -ČLU Beroun U8 “A” 5:0

Přátelák U8 “B” proti Cembritu U9 “C”
Mladší přípravka U8 “B” odehrála přátelsky zápas s Cembritem U9 “C” s výhrou 11:8 branky: Batryniuková 5, Beseda 2, Batryniuk, Černoušek, Hájek. Pochválit je lze zejména za bojovnost.