UMT Na Máchovně bude v neděli patřit nejmladším fotbalistům

Přijďte se za námi podívat! V tuto neděli od 14:00 budou na UMT Na Máchovně probíhat zápasy našich nejmenších nadějných fotbalistů. Celkem na čtyřech hřištích budou bojovat ročníky 2015,2016 a 2017. Využijte této příležitosti a vezměte Vaše ratolesti za námi! Pokud byste měli zájem se k nám přidat, naši trenéři Vám rádi odpoví na všechny Vaše otázky. Nabídka platí jak pro kluky, tak pro holky!

Náš klub Český Lev – Union Beroun je největším fotbalovým klubem na berounském okrese. K dispozici máme jak travnaté hřiště, tak hřiště s umělým povrchem, které využíváme především přes zimní období. V případě špatného počasí využíváme také tělocvičnu. Trénujeme i v zimě 3x týdně.

V případě dotazů k této akci nás kontaktujte na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Mohlo by se Vám také líbit..