MKA: Memoriál Karla Abraháma skončil, nejlepším střelcem se stal loděnický Křížek

Letošní ročník Memoriálu Karla Abraháma je minulostí. Šestice týmů odehrála formátem každý s každým všechny naplánované zápasy a již před poslední kolem bylo jasné, že vítězství obhájí AFK Loděnice.Na poslední hrací den byly naplánovány jen dva zápasy.

Nejprve Všeradice změřily síly s vítězem z Loděnic. Souboj těchto mančaftů se musel líbit hlavně příznivcům ofenzivního fotbalu, borci z Loděnice nadělili svému soupeři deset branek a čtyři inkasovali. Definitivní tečku za celým turnajem udělalo střetnutí Tetína a Zadní Třebaně, ze kterého lépe vyšel Ostrovan poměrem 7:0.

Prvenství tedy obhájila Loděnice a to jasným způsobem. Po pěti suverénních výhrách a celkovém skóre 44:8 parta kolem Herejta a Křížka mohla nad hlavu pozvednout pohár pro vítěze. I jedna individuální trofej putuje k zelenobílým a to konkrétně Janu Křížkovi, jenž byl se dvanácti zásahy vyhlášen nejlepším střelcem memoriálu.

Druhou příčku obsadila domácí rezerva, která byla složená převážně z dorostenců. Nad jejich síly byla jen Loděnice (3:7), jinak se skvěle naladili na jarní část sezóny. Bronzovou placku získal Ostrovan se ziskem devíti bodů. Nepopulární bramborovou medaili si zasloužily Všeradice.

Předposlední pozici obsadil Tetín za výhru 4:2 proti Trubínu. Tabulku uzavřel právě Freyburg, kterému se nepodařilo získat ani bodík.

Výsledky Memoriálu Karla Abraháma 2024:
ČLU Beroun B – FK Všeradice 6:1
AFK Loděnice – Ostrovan Zadní Třebaň 4:1
TJ a SK Tetín – FC Freyburg Trubín 4:2
AFK Loděnice – FC Freyburg Trubín 10:0
Ostrovan Zadní Třebaň – FK Všeradice 5:0
ČLU Beroun B – TJ a SK Tetín 5:2
FC Freyburg Trubín – ČLU Beroun B 1:2
ČLU Beroun B – AFK Loděnice 3:7
FC Freyburg Trubín – Ostrovan Zadní Třebaň 2:3
TJ a SK Tetín – FK Všeradice 1:5
FK Všeradice – FC Freyburg Trubín 4:2