Memoriál K. Abraháma: První hrací víkend přinesl brankové hody

Úvodním hracím víkendem odstartoval na Máchovně 4. ročník Memoriálu Karla Abraháma. A hned od prvních duelů mohli přítomní diváci vidět každoročně tradiční brankové hody.

Startovací utkání FC Freyburg Trubín vs. Ostrovan Zadní Třebaň nasadilo sedmigólovou laťku, kterou udrželi i zbývající aktéři víkendových zápasů. Překvapivě hned šest branek padlo do sítě Trubína, který patří k nejúspěšnějším účastníkům v historii memoriálu.
Na jejich obranu je nutné napsat, že Trubín měl problémy se složením sestavy a v poli musel vypomoci i jeden z brankářů. Nicméně kredit Ostrovanu Zadní Třebaň za předvedenou hru, kterou ocenil i jejích sobotní protivník.

V druhém sobotním utkání se před početnou diváckou kulisou střetli hned v úvodním kole oba loňští finalisté AFK Loděnice s FK Všeradice.
Ve fotbalově oboustranně kvalitním utkání se po jednobrankovém poločasovém vedení AFK strhla gólová přestřelka, z níž nakonec lépe vyšli hráči z Všeradic v poměru 4:3.
V jediném nedělním utkání nastoupila rezerva ČLU Beroun proti papírově nejlepšímu turnajovému mužstvu z Braškova.
V souboji generací byli úspěšnější hráči z Braškova, když rezervu nemilosrdně trestali z rychlých brejků. I zde se zrodil sedmibrankový duel, a to v poměru 2:5. 

Mohlo by se Vám také líbit..