Memoriál K. Abraháma: Zbývá rozřešit poslední otazník!

Po třetím hracím víkendu 4. ročníku MKA je jasno hned o třech semifinalistech.
Po Ostrovanu Zadní Třebaň se dalšími postupujícími stala postupně mužstva SK Braškov a FK Všeradice 1932.

V sobotním utkání SK Braškov a FC Freyburg Trubín musela obě družstva hrát na vítězství, neboť prakticky pouze výhra nechávala jedno, či druhé mužstvo ve hře o semifinále. Důležitost zápasu tak s sebou přinesla i velmi těsný výsledek a pouze minimální brankový rozdíl. Nakonec šťastnější SK Braškov zvítězil v poměru 1:0 a toto vítězství mu zaručilo postup do semifinále turnaje.
V něm se střetne s již jistým vítězem skupiny A, mužstvem FK Všeradice 1932.

Hráči Všeradic v nedělním souboji s TJ Hostivice potvrdili svou roli favorita a po poločase 2:0 dokázali v druhé polovině hry svůj náskok ještě navýšit až na konečných 5:1.V druhém utkání skupiny A loňský vítěz AFK Loděnice poměřil své síly s celkem z Tetína a o osudu utkání rozhodl již v úvodním poločasu, kdy soupeři nastřílel tři branky. V druhém dějství Tetín inkasoval ještě jednou, naopak AFK Loděnice uhájila čisté konto a i ona míří do semifinále MKA.