Na držení míče se nehraje, absurdní závěr utkání na Cembritu!

V dalším kole zajíždělo naše béčko na nedaleký Cembrit, a to v nejméně oblíbený čas výkopu v neděli 10:15.
Cembrit – ČLU Beroun  1:1 (1:1)
Branka: Kubricht

A hned v 1. minutě čelilo pokutovému kopu, který sudí nařídil za vražení našeho hráče do domácího útočníka. Celý souboj můžeme považovat za diskutabilní, což každý může posoudit v přiloženém videu.

Při následné penaltě je pak zřetelné, že domácí hráč vběhl předčasně do našeho pokutového území, což ani jeden z rozhodčích jako předčasné neposoudil a domácí se ujali vedení 1:0.

Po obdržené brance zatlačil B – tým Cembrit do trvalé defenzívy, ale dlouho se jim nedařilo převahu vyjádřit i brankově. To se podařilo až ve 36. minutě, kdy po rozjeté akci Vlastou Jandou dokázal po přihrávce Matouše Mudráka srovnat stav Vilda Kubricht.

Po obrátce dále pak pokračoval územní tlak našeho B – týmu, podpořený až 8️⃣0️⃣% držením míče! Bohužel finální fáze byla ten den achillovou patou týmu.
Zápas tak za trvalého tlaku B – týmu dospěl do svého závěru, který pak následně přinesl několik absurdních situací. Nejprve v 89. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop v náš prospěch, za kopnutí Jakuba Šikanedra domácím obráncem.

Jak lze vidět z přiloženého videa, hlavní rozhodčí pak tuto penaltu následně odvolal na základě informace pomezního Miklaše o zahrání Šikanedra rukou. Pomineme-li fakt, že k zahrání rukou Šikanedra nedošlo, pomezní rozhodčí Miklaš z pozice AR1 údajnou ruku viděl na zhruba 4️⃣0️⃣ metrů.
Namísto pokutového kopu tedy ruka a přímý volný kop pro domácí Cembrit. Jak lze ale vidět dále z videa domácí brankář následně uvede míč do hry, aby ho poté chytl do rukou a běží s ním na kraj vápna!
Pomezní rozhodčí Miklaš ale tuto zřejmou situaci dvojího hraní (na rozdíl od předcházející údajné ruky) nyní přehlíží…

Celý absurdní konec zápasu pak dokonala situace ze začátku 9️⃣3️⃣ minuty, kdy po naší zakončené akci měl následovat rohový kop, ale kopalo se od branky domácích….

Mohlo by se Vám také líbit..