Béčko potvrdilo jarní formu a body zůstaly v Berouně!

I přes početní nevýhodu v druhém poločase si B – tým poradil se Zaječovem a body zůstaly v Berouně!

ČLU Beroun B” – TJ Zaječov 3:2 (2:1)
Branky: Mudrák, Trnka, Hrypas

Rezerva Berouna i v deseti vybojovala tři body

Vyrovnané klání vidělo padesát diváků v neděli v Berouně. Místní béčko hostilo Zaječov a rozhodně se bylo na co dívat. Účet zápasu otevřel jeden z nejlepších střelců soutěže Kolář. Jenže po sedmi minutách hry už vedli domácí, když Štěpánka překonali Mudrák a Trnka.

V poločase na hřiště přišel patnáctiletý Michal Černík, jenž se do statistik zápasu zapsal výrazným způsobem. Deset minut po startu druhého poločasu si Maťák narazil s Kolářem a zakončil podél brankáře Kostrhúna – 2:2. V 63. minutě byl právě Michal Černík po dvou žlutých kartách poslán do sprch rozhodčím Palkem. Zaječov tlačil, měl spoustu šancí, Chvojka vystřelil a následnou dorážku napálil Hlavatý jen do tyče. Jenže rychlá křídla domácích dělala zaječovské obraně veliké problémy a i v deseti se dokázal prosadit Hrypas.

Hosté nezvládali finální fázi a na Hrypasovu branku už nenašli odpověď. Béčko Českého lva – Unionu Beroun konec ubránilo a nakonec se radovalo z vítězství 3:2.

Zdroj článku: https://berounsky.denik.cz/fotbal-okres/okres-na-cele-se-osamostatnila-chynava-na-paty-ji-slape-trubin-20240409.html?cast=7

Sestřih našich branek zde:

Mohlo by se Vám také líbit..