OBRAZEM: Béčko dostalo lekci z produktivity!

ČLU Beroun B – SK Braškov 2:5 (1:2)
Branky: Komenda Kryštof, Komenda Marek – Štoncner Marek 4x,Brodský.

V úvodním utkání B“ týmu v zimním turnaji Memoriálu Karla Abraháma, který náš oddíl pořádá, narazilo béčko na aktuálně druhý tým 1.B třídy SK Braškov.

A ačkoliv měl náš B“ tým po většinu utkání znatelnou územní převahu a vytvořilo si nespočet brankových možností, překonat legendárního kladenského gólmana Josefa Zlatu (mj. Sparta Praha, Dukla Praha, SK Kladno) dokázala pouze rodinná firma Komenda & syn (Marek a Kryštof Komendovi).

Hodnocení trenéra M.Pecha: ,,Toto je přesně ten příklad, kdy i po výsledkové porážce může být někdy spokojenost s předvedenou hrou.

V pořádku byla struktura a týmová intenzita hry, z tohoto pak vypadli i celkem zajímavé individuální výkony. Problém nám přetrvává v posledních 20 metrech, kde se nám, i přes vědomé herní šablony, dlouhodobě nedaří zvýšit % využití dobře rozvinutých akcí.

Jejich neproměnění nám pak přináší výsledkový tlak na obrannou řadu, která musí zachytávat soupeřovy brejkové situace (často v situacích 1:1) a v nich byl hostující Štoncner zkrátka úspěšnější.“ 

Mohlo by se Vám také líbit..