Starší žáci rozhodli duel s SK Rakovník v závěru utkání!!!

ČL-U Beroun – SK Rakovník 3:0 (0:0)

Branky: Petráš, Žíla, Krob

Nedělní zápas krajského přeboru starších žáků Na Ostrově nabídl divákům , podobně jako úterní zápas se Spartakem Příbram, ze strany naší U-15 pěkný kombinační fotbal s celou řadou vytvořených brankových šancí. Ovšem jejich proměnění se někdy jeví jako neřešitelný problém, což se ukázalo i v tomto střetnutí, kdy soupeř navíc hrál od 4. minuty v deseti hráčích za ČK. Z řady možností v první půli nakonec zůstala nevyužitá i ta největší, pokutový kop. I v druhé polovině hry diváci dlouho marně čekali na kýžený gól, aby nakonec tým ze střeleckého zmaru vyvedl 13. minut před koncem Oliver Petráš, který střelou o tyč konečně otevřel skóre. Vstřelenou brankou pak naši žáci viditelně ožili a soupeře v závěrečné desetiminutovce dorazili dalšími dvěma góly.

Mohlo by se Vám také líbit..