B mužstvo se stále drží v popředí okresního přeboru

Po sérii remíz B mužstvo opět přivezlo 3 body. A to velice cenné, z Karlštejna. Ten se pere společně s Tlusticí, Královým Dvorem B nebo Stašovem o přední příčky v okresním přeboru. Beroun nad Karlštejnem zvítězil jen těsně 2:1 po brankách Soukupa a Víti Nováka.

O týden později na body béčko nedosáhlo v Drozdově. I přesto, že v druhé polovině utkání Soukup vyrovnal na 1:1, domácí přidali druhou branku a body tak zůstali v Drozdově.

Chuť si ale spravilo o týden později. To v Berouně přivítalo mužstvo Neumětel. První poločas už napovídal že body zůstanou doma. Po brankách Hrušky, a dvou brankách Duchoně totiž béčko vedlo už 3:1. Ve druhé půli to ale Na Máchovně bylo jako na střelnici, nejprve Rigo zvýšil na 4:1, poté přidal branku Soukup. Další dvě branky pak přidal Rajtr a hned po něm dovršil svůj HATRICK Duchoň – 8:1. To ale nebyl toho dne jediný HATRICK. Další dvě branky totiž přidal Soukup. Skóre završil brankou Krčma a Neumětely si tak z Máchovny odvezli 11 branek – 11:1.

B mužstvo se tak drží společně s Tlusticí a Karlštejnem na 3. místě tabulky, v těsném závěsu za Stašovem a vedoucím Královým Dvorem.

K poslednímu utkání nastoupí B mužstvo v neděli 20.11. 2016 v Broumech, od 13:30 hodin. Beroun do toho!!!