Další body pro Beroun…Kutná hora odjela s prázdnou.

Beroun – Šesté kolo krajského přeboru pokračovalo pro fotbalisty Sparty Kutná Hora sobotní zájezdem do Berouna – tam na ně čekal tamní klub Český lev – Union, který byl se šesti body na jedenáctém místě tabulky čtyři příčky pod právě pod Spartou:

Beroun – Kutná Hora 4:0 (2:0)

„Domácí měli zápas jasně pod kontrolou, my jsme prakticky neohrozili jejich bránu,“ přiznal trenér Kutné Hory Radek Kulhánek. „Ve druhém poločase měl šanci na 2:1 Hradílek, jenže tu nám brankář Šebek vychytal a v závěru měl ještě dobrou střelu Piskač,“ litoval kouč a pokračoval: „Ve druhém poločase jsme se snažili prostřídat a hru zlepšit, naopak jsme ale další dva góly inkasovali. Byli jsme absolutně bezzubí, navíc jsme se dopustili mnoha individuálních chyb. Na hřiště chyběl i vůdce, hráč, který by hru strhl. Z naší strany to bylo jako když jdou ovce na porážku. Po chybách jsme dostali na 2:0, potom jsme odešli a zápas nezvládli. Vítězství domácích bylo zasloužené.“

Branky: 22. Štrougal, 34. Ježek, 55. Krůta, 77. Horel. Rozhodčí: Cílek – Pejša, R. Svoboda. Bez karet. Diváků: 80. Beroun: Šebek – Krůta (63. Soukup), D. Počta, Král, Krčma, J. Počta (77. Markvart), Pipiška (89. Slabý), Rigo, Ježek, Štrougal, Horel (86. Vostarek). Trenér Petr Podzemský. K. Hora: Malý – J. Kraus (46. Matoušek), Bílek, Filipec, Saulich – J. Kulhánek, Semrád – Šesták (75. Jar. Svoboda), Piskač, Hradílek – Cimr (55. Marek). Trenér Radek Kulhánek.

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/trener-radek-kulhanek-po-zapase-v-beroune_jako-kdyz-jdou-ovce-na-porazku_/