Beroun na Bednáře nestačil

Lhota – Zatímco Český Lev-Union Beroun do utkání krajského přeboru nemohl nasadit Lukáše Sklenáře, který by se měl vrátit ze zahraničí, domácí Lhota postavila exligového kanonýra Romana Bednáře.

A ten si nemohl lepší začátek nového angažmá si přát. Hned v 1. minutě vybojoval roh, aby se vzápětí ocitl na správném místě a otevřel skóre. Své vydařené vystoupení završil ještě gólem na konečných 6:2.

Dvakrát mířil do černého také domácí Matyáš Kudela, který si spolupráci s novým borcem pochvaluje. „Už na tréninku bylo vidět, že je extra třída a v utkání se to potvrdilo,“ řekl lhotský útočník s tím, že typologicky si sedli a dodal: „Strhává na sebe pozornost a já z toho pak těžím.“

Na první dva gólové údery dokázal Beroun odpovědět brankami Jakuba Krůty a Jiřího Počty. Hosté pak měli na začátku druhé půle závary, z nichž mohli vyrovnat na 3:3, místo toho ale obdrželi čtvrtou branku a nebylo co řešit. „Udržet Romana Bednáře bylo hodně těžké. Navíc Lhota má ve svém středu další výborné hráče Borka a Kwameho,“ postřehl vedoucí mužstva hostů Štěpán Beránek.