Devatenáctka porazila Viktorku Žižkov 7:4. Sedmnáctka příjemně překvapila!

Devatenáctka zvládla první přípravný zápas na jedničku
Viktorka Žižkov – ČLU Beroun 4:7 (1:4)
Branky: Černík 4, David 2, Mudrák

Trenér U19 Michal David: ,,První zápas nové sezóny, proti ligovému týmu, jsme odehráli velmi dobře. K vidění byly vidět pěkné akce. Chyby v rozehrávce byly, ale jinak spokojenost. Soupeř nás hned potrestal, naopak my neproměnili některé šance. V brance nás několika dobrými zákroky podržel Matyáš Malec. Čuch na góly ukázal opět Čenda Černík. Škoda zranění hned na začátku utkání Vildy Kubrichta, doufám že se nejedná o něco vážnějšího.”

Super výsledek mladšího dorostu!
Viktorka Žižkov U17 – ČLU Beroun U17 8:6 (5:4)
Branky: Peroutka 2, Seidl 2, Neumann, Hejna

Před rokem z okresu do krajského přeboru a teď do divize. Parta kolem Svatopluka Boušky a Milana Exnera včera ukázala, že jejich výkonnost roste a v divizi se snad neztratí!

Další prověrka mladšího dorostu je na programu příští středu, kdy v dalším přípravným utkaní vyzveme SK Kladno

Trenér U17 Svatopluk Bouška: ,,První zápas byl pro nás velkou zkouškou, kterou jsme zvládli velice dobře. Po prvních 10 min kdy jsme se trochu hledali, jsme byli téměř celý první poločas lepším týmem a dostali jsme se zaslouženě do vedení 2:1 a 3:2. Škoda nepovedené pětiminutovky, kdy jsme třikrát inkasovali. Druhý poločas jsme pokračovali v kvalitním výkonu a v poslední minutě jsme měli velikou šanci na vyrovnání. Šanci jsme bohužel neproměnili a z protiútoku jsme inkasovali poslední branku.”