Divizní Beroun stoupá tabulkou vzhůru!!!

Berounsko – I druhý celek z našeho regionu vyplenil Dobříš. Po Hořovicku vyhrál na stadionu V lipkách i Beroun.

Dobříš – ČLU Beroun 2:3

Svěřenci trenéra Petra Podzemského šli do utkání odhodlaně a svoji snahu zúročili na konci první dvacetiminutovky, kdy poslal hosty do vedení Tomáš Lhotka. „Dostal jsem míč od Pipišky, obešel jsem brankáře a z úhlu jsem to trefil,“ popsal úvodní trefu její autor. Za domácí ale dokázal vyrovnat Matějka. Na ukazateli skóre svítilo o poločase nerozhodné skóre 1:1, Dobříš potřebuje body jako sůl, aby unikla z nebezpečného sestupového pásma. „Samozřejmě jsem ale doufal, že konečně urveme body z venku, i když Dobříš kousala, přesto jsme to zvládli,“ naznačil další dění Lhotka.

Na gól jeho spoluhráče Lukáše Sklenáře dokázala Dobříš opět odpovědět, tentokrát kanonýrem Janem Šrainem. Jenže to nebylo gólově všechno, Český Lev-Union vsítil v 77. minutě rozhodující gól, autorem byl opět Lhotka. „Třetí gól opět padl od přihrávky od Petera Pipišky, když jsem si pěkně převzal balón a s klidem zakončil,“ uvedl berounský střelec, který dodal: „Věřil jsem, že už to dotáhneme do tříbodového zisku.“

Nováček soutěže už získal osmnáct bodů a poskočil v tabulce divizní skupiny A hodně vysoko. Berounu se daří. „Je to týmová práce, na tréninku dřeme a odměny přichází, teď už se ale připravujeme na další zápas,“ řekl Tomáš Lhotka, který se dvěma góly dostal na celkových dvanáct podzimních gólů. Vedení v tabulce střelců této skupiny bylo pěkným dárkem k jeho nedělním narozeninám.