Lukáš Sklenář: Tři body jsou pro nás hodně důležité

Hráči Českého lva-Unionu Beroun rozšířili svojí divizní bodovou sbírku v duelu s Mariánskými Lázněmi. Dvěma góly se zaskvěl domácí Lukáš Sklenář.

„První branku jsem dal po krásném centru od Petra Pipišky. Druhý gól jsem si navedl zleva za vápnem a křížem skóroval,“ popsal dva zářezy na pažbě berounský kanonýr. Beroun vedl o poločase 2:0 a mohl v dalším průběhu kontrolovat hru. „Vytvořili jsme si ještě několik dalších příležitosti, hlavně ze standardek, ale bohužel už nám tam nic nespadlo,“ litoval Sklenář, který přidal, o čem se mluvilo při poločasové poradě: „Vedení jsme hlavně chtěli udržet a co nejdéle neinkasovat.“

Lázeňští hosté vstřelili dvanáct minut před koncem snižující branku Habartem. „Soupeř si druhou půli vytvořil tlak, po kterém dal kontaktní branku, ale to bylo z jejich strany vše,“ uvedl berounský plejer.

Tři body za vítězství zůstaly na Ostrově. „Tři body jsou pro nás hodně důležité, abychom byli v klidném středu tabulky a o další se pojedeme v sobotu porvat do Rokycan,“ těší se Lukáš Sklenář.

ČLU Beroun – Mariánské Lázně 2:1 (2:0)

Branky: 25. a 41. Sklenář – 78. Habart. Rozhodčí: Lafek, Cichra, Ježek. ŽK: Lhotka, Břížďala, Počta J., Soukup – Nedbalý, Drahorád. Diváků: 45.

Český lev-Union Beroun: Šebek, Krůta, Počta D., Lacina, Počta J., Štrougal, Pipiška (90. Rigo A.), Lhotka, Břížďala, Soukup, Sklenář (70. Poslední). Trenér: Pech.

Zdroj: Berounský deník

Mohlo by se Vám také líbit..