Mladší přípravka má za sebou polovinu sezony!

Poslední turnaj OFS v roce 2023 v Berouně ukončil sezonu mladším přípravkám.
Áčko potvrdilo jednoznačné vítězství ve skupině a velmi zlepšující se B” tým opět obsadil krásné druhé místo, kdy po remíze s Áčkem ČLU a Loděnicemi nedal Žebráku šanci.
 
ČLU “A” – ČLU “B” 3:3 (Mantič 2, Sutula – Černoušek 2, Beseda) ČLU “A” – ŽEBRÁK 9:0 (Podolák 3, Štěpánek 2, Urban, Brodan, Sutula, Mantič) ČLU “A” – LODĚNICE 4:2 (Podolák, Mantič 3, Kosek, Urban), ČLU „B“ – Loděnice 1:1 (Černoušek), ČLU „B“ – Žebrák 5:1 (Černouše 2, Fekih, Batryniukova, Hájek)

Konečné pořadí: 1. ČLU “A”, 2. ČLU “B”, 3. Loděnice, 4. Žebrák

O den dříve ukončila podzimní část i mladší přípravka “C” turnajem OFS skupiny na Cembritu. Naši borci ročníku 2016 opět zabojovali, ale na lepší výsledek než 5. místo to nestačilo.
Výsledky:
ČLU “C” – VŠERADICE 0:2, ČLU “C” – ZDICE 0:6, ČLU “C” – CHYŇAVA 1:5, ČLU “C” – CEMBRIT “B” 1:0 ČLU “C” – CEMBRIT “C” 0:4.

Co po konci podzimní části bude následovat? To nám přiblíží trenér ročníku 2015 Patrik Brodan: ,,Po týdenním odpočinku se začátkem listopadu opět vracíme k tréninku, který bude probíhat během celé zimy 1x týdně v tělocvičně a 2 x týdně na umělé trávě v Berouně. O víkendech nás čeká nás mnoho přátelských zápasů i prestižních turnajů.”
Hrrr na ně!

Mohlo by se Vám také líbit..