Planeo Cup U10 v Plzni

Čtvrtek patřil prvnímu předkolu prestižního PLANEO CUPU U10.
Konečně jsme se utkali s týmy stejně starými jako my a bojovali jsme ve skupině o 2 postupová místa. Čekali nás top týmy ze západních Čech a nakonec jsme odjížděli s krásným 3. místem, kdy jsme bohužel dva dobře rozjeté zápasy ztratili zbytečnými chybami a připsali si smolné remízy. O tom jestli postoupíme do dalšího předkola ze 3. místa se rozhodne později.

ČLU U10 – PETŘÍN PLZEŇ 1:1 branky: Šmejkal

ČLU U10 – PŘĚŠTICE 1:0 branky: Mantič

ČLU U10 – ROKYCANY U10 0:7

ČLU U10 – SOKOLOV U10 0:5

ČLU U10 – DOMAŽLICE U10 3:3 branky: Zavadil(Mantič), Brodan, Sýkora

Konečné pořadí: 1. ROKYCANY U10, 2. SOKOLOV U10, 3. ČLU BEROUN U10, 4. DOMAŽLICE U10, 5. PETŘÍN PLZEŇ U10, 6. PŘEŠTICE U10

Tento víkend došlo k přeložení krajského turnaje v Příbrami z důvodu špatného počasí a tak by naše oba týmy starších přípravek B a C měly hrát své OFS turnaje v neděli dopoledne na Svaté respektive v neděli odpoledne na Cembritu.

Hrrr na ně!